Prvé fotky Supermana (BvS: Dawn of Justice)

USA Today publikovalo úplne prvú fotografiu toho, ako bude vyzerať Man of Steel v podaní Henryho Cavilla vo filme Batman v Superman: Dawn of Justice.

„Čím viac času s Henrym trávim, tým viac je pre mňa Supermanom.“ – Zack Snyder

Zo samotného obrázku je viditeľné, že Henry Cavill nadobudne viac vzhľad klasického upraveného Supermana (účes) a samotný oblek neprešiel až takou veľkou zmenou. Jediné znateľné zmeny sú jeho opasok a možno trochu “modrejšie” sfarbenie obleku.

<a data-flickr-embed=”true”  href=”https://www.flickr.com/photos/superheroessk/14566152825/in/dateposted/” title=”Superman”><img src=”https://c2.staticflickr.com/3/2915/14566152825_37e24dfeaa_c.jpg” width=”100%” height=”auto” alt=”Superman”></a><script async src=”//embedr.flickr.com/assets/client-code.js” charset=”utf-8″></script>

Názov je dôležitý

Článok v USA Today taktiež obsahuje interview s režisérom Zackom Snyderom. V ňom Snyder vysvetľuje prečo v názve filmu použil “v”medzi “Superman” a “Batman” namiesto “vs.”. Chce mať perfektný každý detail a aj keď priznáva, že jeho inšpiráciou je príbeh Batman: Dark Knight Return, nechce aby bol príbeh čisto “versus” film.

Príbeh Supermana

Celý film Man of Steel bol o Supermanovi, ktorý hľadal svoje miesto na svete ako hrdina, ale rovnako aj o mužovi zachraňujúcom mesto Metropolis pred istou skazou. V Dawn of Justice pokračuje v hľadaní miesta na Zemi, a to konkrétne ako Clark Kent – novinár pracujúci v Daily Planet spolu s očarujúcou Lois Laneovou (Amy Adams) a Perrym Whiteovi (Laurence Fishburne). Dej ho zavedie však aj do nových končín mesta Gotham City a cestu mu skríži nielen jeho budúci úhlavný nepriateľ Lex Luthor (Jesse Eisenberg), ale aj samotný Batman (Ben Affleck).

Ako povedal Zack Snyder, tento film bude oveľa dramatickejší, zaujímavejší a epickejší ako Man of Steel. Ako sme všetci čakali, film má pripraviť divákov na veľký team-up film Justice League. Keď sa ho v interview pýtali, čo si myslí o novom Batmanovi, odpovedal: “je cool vidieť ako starší Batman nakopáva zadky zločincom” .

Wonder Woman ešte bude natáčať

Podľa nedávnych špekulácií vraj Gal Gadot už dokončila svoje natáčanie pre tento film. Zack Snyder to však v tomto interview jednoznačne vyvrátil slovami, že ešte nenakrútil s Gadot žiadnu scénu ako Wonder Woman. Snyder dodal, že Gal Gadot zatiaľ na sebe pracuje, aby aj fyzicky vyzerala ako pravá amazonka.

Clark Kent má tiež fotku

Nižšie si môžete pozrieť fotografiu z filmovému placu, kde Henry Cavill je oblečený ako Clark Kent. Fotka bola urobená pre jednu z charitatívnych organizácií.

<a data-flickr-embed=”true”  href=”https://www.flickr.com/photos/superheroessk/14593373073/in/photostream/” title=”Clark Kent”><img src=”https://c2.staticflickr.com/4/3836/14593373073_d27f51355f_c.jpg” width=”100%” height=”auto” alt=”Clark Kent”></a><script async src=”//embedr.flickr.com/assets/client-code.js” charset=”utf-8″></script>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *